02.07.2026 13:00 Morocco Botola Pro 2025/2026

Renaissance Zemamra - Fath Union Sportive Rabat Forudsigelser og Spiltips

Renaissance Zemamra mod Fath Union Sportive Rabat afholdes kl. 13:00 den 02.07.2026.

Renaissance Zemamra
Renaissance Zemamra
Fath Union Sportive Rabat
Fath Union Sportive Rabat

Hvad kan jeg satse på?

Tjek de seneste Renaissance Zemamra vs Fath Union Sportive Rabat spilforslag og forudsigelser udvalgt af JohnnyBets tipstere. Et af de mest populære markeder at spille på er "Home Draw Away" og et forventet resultat på "Renaissance Zemamra" til odds +122 fra 1 ud af 1 brugere.

Mest populære typer væddemål:

Home Draw Away
Renaissance Zemamra
100%
1 ud af 1 tipstere

JohnnyBets spiltips til Renaissance Zemamra - Fath Union Sportive Rabat efter tipsternes profit

Vores mest vindende tipstere til denne begivenhed, betano cod promo (placeret på 1278 plads i samlet profit) forudsiger 12.2 i profit ved at satse 10 på Renaissance Zemamra (+122) i et spil på Home Draw Away.

betano cod promo
Rangliste: 1278/1793
Profit: -28.08
Home Draw Away
+122 for Renaissance Zemamra
10/10
Forventet gevinst 12.20

JohnnyBets spiltips til Renaissance Zemamra - Fath Union Sportive Rabat efter tipsternes yield

Hvis du stoler mere på yield end profit, giver betano cod promo (med -2.62% samlet yield) en forudsigelse om at få 12.2 profit ved at satse 10 på Renaissance Zemamra (+122) i et spil på Home Draw Away.

betano cod promo
Rangliste: 764/1793
Yield: -2.62%
Home Draw Away
+122 for Renaissance Zemamra
10/10
Forventet gevinst 12.20

JohnnyBets spiltips til Renaissance Zemamra - Fath Union Sportive Rabat efter tipstere ODI

Disse tipstere ved, hvordan man vælger væddemål med den største værdi! betano cod promo, med en ODI-parameter på -78.59 satser 10 til odds +122 på Renaissance Zemamra i et spil på Home Draw Away. Det kan give en 12.2 profit.

betano cod promo
Rangliste: 1986/1793
ODI: -78.59
Home Draw Away
+122 for Renaissance Zemamra
10/10
Forventet gevinst 12.20

Bedste AI spiltips til Renaissance Zemamra vs Fath Union Sportive Rabat

Hvad forudsiger AI for Renaissance Zemamra vs Fath Union Sportive Rabat? AI vurderer, at det mest sandsynlige udfald er et spil på Renaissance Zemamra i Home Draw Away-markedet til odds +122, med en indsats på 10 af betano cod promo.

Home Draw Away
+122 for Renaissance Zemamra
10/10
Forventet gevinst 12.20

Se vores tipsteres forudsigelser!

JohnnyBet-fællesskabet har delt deres forudsigelser til den kommende Renaissance Zemamra vs Fath Union Sportive Rabat-kamp. Den bedste forudsigelse med 100% af stemmerne er en sejr til Renaissance Zemamra (odds på +122). En sejr til Fath Union Sportive Rabat (+456) har samlet 0% af stemmerne med 0%, der forudsiger uafgjort (+204).

1 100%
X 0%
2 0%

Renaissance Zemamra vs Fath Union Sportive Rabat Spiltips

Tip 1:
Odds +122Renaissance Zemamra (Home Draw Away)
Spil med omtanke