Begivenheden er i gang
23.09.2026 04:45 Malaysia President Cup U20 2026

Terengganu U20 - Sabah FC U20 Forudsigelser og Spiltips

Terengganu U20 mod Sabah FC U20 afholdes kl. 04:45 den 23.09.2026.

Terengganu U20
Sabah FC U20

Hvad kan jeg satse på?

Tjek de seneste Terengganu U20 vs Sabah FC U20 spilforslag og forudsigelser udvalgt af JohnnyBets tipstere. Et af de mest populære markeder at spille på er "Home Draw Away" og et forventet resultat på "Sabah FC U20" til odds +703 fra 1 ud af 1 brugere.

Mest populære typer væddemål:

Over/Under 1.5, 1st Half
Over
100%
1 ud af 1 tipstere
Home Draw Away
Sabah FC U20
100%
1 ud af 1 tipstere
Over/Under 5
Over
100%
1 ud af 1 tipstere

JohnnyBets spiltips til Terengganu U20 - Sabah FC U20 efter tipsternes profit

Vores mest vindende tipstere til denne begivenhed, msedge5 (placeret på 137 plads i samlet profit) forudsiger 27.12 i profit ved at satse 6 på Over (+452) i et spil på Over/Under 5. banker88, på den anden side (placeret på 993), giver et spiltip på +101 på Over (Over/Under 1.5, 1st Half) ved at satse på 10 for at få en forventet profit på 10.1. Den tredje mest vindende tipster (1632 denne sæson), safonciks estimerer at få 28.12 i profit ved at satse 4 til odds +703 på Sabah FC U20 i et spil på Home Draw Away.

msedge5
msedge5
Rangliste: 137/1650
Profit: 45.22
Over/Under 5
+452 for Over
6/10
Forventet gevinst 27.12
banker88
banker88
Rangliste: 993/1650
Profit: -26.7
Over/Under 1.5, 1st Half
+101 for Over
10/10
Forventet gevinst 10.10
safonciks
safonciks
Rangliste: 1632/1650
Profit: -521.02
Home Draw Away
+703 for Sabah FC U20
4/10
Forventet gevinst 28.12
Gustawo1975
Gustawo1975
Rangliste: 1739/1650
Profit: -3066.43
Over/Under 0.5, 1st Half
-455 for Over
10/10
Forventet gevinst 2.20
Over/Under 3.5
+114 for Over
10/10
Forventet gevinst 11.40

JohnnyBets spiltips til Terengganu U20 - Sabah FC U20 efter tipsternes yield

Hvis du stoler mere på yield end profit, giver msedge5 (med 14.54% samlet yield) en forudsigelse om at få 27.12 profit ved at satse 6 på Over (+452) i et spil på Over/Under 5. Så er der banker88 med -0.92% yield. Giver et tip med 10 indsats for Over (+101) i Over/Under 1.5, 1st Half. Den estimerede fortjeneste er 10.1. Gustawo1975 (-5.61% yield) valgte -455 på Over i Over/Under 0.5, 1st Half. Indsatsen på 10 vil give 2.2 profit, hvis korrekt.

msedge5
msedge5
Rangliste: 247/1650
Yield: 14.54%
Over/Under 5
+452 for Over
6/10
Forventet gevinst 27.12
banker88
banker88
Rangliste: 589/1650
Yield: -0.92%
Over/Under 1.5, 1st Half
+101 for Over
10/10
Forventet gevinst 10.10
Gustawo1975
Gustawo1975
Rangliste: 866/1650
Yield: -5.61%
Over/Under 0.5, 1st Half
-455 for Over
10/10
Forventet gevinst 2.20
safonciks
safonciks
Rangliste: 978/1650
Yield: -7.63%
Home Draw Away
+703 for Sabah FC U20
4/10
Forventet gevinst 28.12
Over/Under 3.5
+114 for Over
10/10
Forventet gevinst 11.40

JohnnyBets spiltips til Terengganu U20 - Sabah FC U20 efter tipstere ODI

Disse tipstere ved, hvordan man vælger væddemål med den største værdi! Gustawo1975, med en ODI-parameter på 100.21 satser 10 til odds -455 på Over i et spil på Over/Under 0.5, 1st Half. Det kan give en 2.2 profit. banker88 (ODI: 18.54) placerer et spiltip for at få 10.1 profit ved at satse 10 på Over (+101) i et Over/Under 1.5, 1st Half bet. Tredjeplads på den samlede rangliste (ODI: 1.11), msedge5, valgte Over/Under 5 ved at satse 6 på odds +452 på Over, med en estimerede profit på 27.12.

Gustawo1975
Gustawo1975
Rangliste: 58/1650
ODI: 100.21
Over/Under 0.5, 1st Half
-455 for Over
10/10
Forventet gevinst 2.20
banker88
banker88
Rangliste: 142/1650
ODI: 18.54
Over/Under 1.5, 1st Half
+101 for Over
10/10
Forventet gevinst 10.10
msedge5
msedge5
Rangliste: 390/1650
ODI: 1.11
Over/Under 5
+452 for Over
6/10
Forventet gevinst 27.12
safonciks
safonciks
Rangliste: 1715/1650
ODI: -314.3
Home Draw Away
+703 for Sabah FC U20
4/10
Forventet gevinst 28.12
Over/Under 3.5
+114 for Over
10/10
Forventet gevinst 11.40

Bedste AI spiltips til Terengganu U20 vs Sabah FC U20

Hvad forudsiger AI for Terengganu U20 vs Sabah FC U20? AI vurderer, at det mest sandsynlige udfald er et spil på Over i Over/Under 5-markedet til odds +452, med en indsats på 6 af msedge5. Et spil på Over (+101) i Over/Under 1.5, 1st Half med en indsats på 10 af banker88 er endnu en AI-favorit. Det tredje mest sandsynlige udfald ifølge algoritmen er et spil på Sabah FC U20 i Home Draw Away-markedet, hvor safonciks satser 4 til odds +703.

Over/Under 5
+452 for Over
6/10
Forventet gevinst 27.12
Over/Under 1.5, 1st Half
+101 for Over
10/10
Forventet gevinst 10.10
Home Draw Away
+703 for Sabah FC U20
4/10
Forventet gevinst 28.12
Over/Under 0.5, 1st Half
-455 for Over
10/10
Forventet gevinst 2.20
Over/Under 3.5
+114 for Over
10/10
Forventet gevinst 11.40

Se vores tipsteres forudsigelser!

JohnnyBet-fællesskabet har delt deres forudsigelser til den kommende Terengganu U20 vs Sabah FC U20-kamp. Den bedste forudsigelse med 100% af stemmerne er en sejr til Sabah FC U20 (odds på +703). En sejr til Terengganu U20 har samlet 0% af stemmerne, mens 0% forudsiger uafgjort.

1 0%
X 0%
2 100%

Terengganu U20 vs Sabah FC U20 Spiltips

Tip 1:
Odds +452Over (Over/Under 5)
Tip 2:
Odds +703Sabah FC U20 (Home Draw Away)
Spil med omtanke