01.08.2026 07:00 Sweden Division 1 2026

Tvaakers IF - Utsiktens BK Forudsigelser og Spiltips

Tvaakers IF mod Utsiktens BK afholdes kl. 07:00 den 01.08.2026.

Tvaakers IF
Tvaakers IF
Utsiktens BK
Utsiktens BK

Hvad kan jeg satse på?

Tjek de seneste Tvaakers IF vs Utsiktens BK spilforslag og forudsigelser udvalgt af JohnnyBets tipstere. Et af de mest populære markeder at spille på er "Home Draw Away" og et forventet resultat på "Tvaakers IF" til odds -208 fra 1 ud af 1 brugere.

Mest populære typer væddemål:

Home Draw Away
Tvaakers IF
100%
1 ud af 1 tipstere

JohnnyBets spiltips til Tvaakers IF - Utsiktens BK efter tipsternes profit

Vores mest vindende tipstere til denne begivenhed, Misjak. (placeret på 2179 plads i samlet profit) forudsiger 4.8 i profit ved at satse 10 på Tvaakers IF (-208) i et spil på Home Draw Away.

Misjak.
Rangliste: 2179/2056
Profit: -573.62
Home Draw Away
-208 for Tvaakers IF
10/10
Forventet gevinst 4.80

JohnnyBets spiltips til Tvaakers IF - Utsiktens BK efter tipsternes yield

Hvis du stoler mere på yield end profit, giver Misjak. (med -17.37% samlet yield) en forudsigelse om at få 4.8 profit ved at satse 10 på Tvaakers IF (-208) i et spil på Home Draw Away.

Misjak.
Rangliste: 1414/2056
Yield: -17.37%
Home Draw Away
-208 for Tvaakers IF
10/10
Forventet gevinst 4.80

JohnnyBets spiltips til Tvaakers IF - Utsiktens BK efter tipstere ODI

Disse tipstere ved, hvordan man vælger væddemål med den største værdi! Misjak., med en ODI-parameter på 282.87 satser 10 til odds -208 på Tvaakers IF i et spil på Home Draw Away. Det kan give en 4.8 profit.

Misjak.
Rangliste: 24/2056
ODI: 282.87
Home Draw Away
-208 for Tvaakers IF
10/10
Forventet gevinst 4.80

Bedste AI spiltips til Tvaakers IF vs Utsiktens BK

Hvad forudsiger AI for Tvaakers IF vs Utsiktens BK? AI vurderer, at det mest sandsynlige udfald er et spil på Tvaakers IF i Home Draw Away-markedet til odds -208, med en indsats på 10 af Misjak..

Home Draw Away
-208 for Tvaakers IF
10/10
Forventet gevinst 4.80

Se vores tipsteres forudsigelser!

JohnnyBet-fællesskabet har delt deres forudsigelser til den kommende Tvaakers IF vs Utsiktens BK-kamp. Den bedste forudsigelse med 100% af stemmerne er en sejr til Tvaakers IF (odds på -208). En sejr til Utsiktens BK (+418) har samlet 0% af stemmerne med 0%, der forudsiger uafgjort (+280).

1 100%
X 0%
2 0%

Tvaakers IF vs Utsiktens BK Spiltips

Tip 1:
Odds -208Tvaakers IF (Home Draw Away)
Spil med omtanke