27.08.2026 17:00 Mexico WTA Monterrey 2026

Alycia Parks - Ann LI Forudsigelser og Spiltips

Alycia Parks mod Ann LI afholdes kl. 17:00 den 27.08.2026.

Alycia Parks
Ann LI

Hvad kan jeg satse på?

Tjek de seneste Alycia Parks vs Ann LI spilforslag og forudsigelser udvalgt af JohnnyBets tipstere. Et af de mest populære markeder at spille på er "Home Away" og et forventet resultat på "Ann LI" til odds -263 fra 2 ud af 2 brugere.

Mest populære typer væddemål:

Home Away
Ann LI
100%
2 ud af 2 tipstere
Over/Under 22
Over
100%
1 ud af 1 tipstere

JohnnyBets spiltips til Alycia Parks - Ann LI efter tipsternes profit

Vores mest vindende tipstere til denne begivenhed, Bayern007 (placeret på 1322 plads i samlet profit) forudsiger 3.8 i profit ved at satse 10 på Ann LI (-263) i et spil på Home Away. betterman, på den anden side (placeret på 1438), giver et spiltip på -256 på Ann LI (Home Away) ved at satse på 10 for at få en forventet profit på 3.9.

Bayern007
Bayern007
Rangliste: 1322/1298
Profit: -293.76
Home Away
-263 for Ann LI
10/10
Forventet gevinst 3.80
betterman
betterman
Rangliste: 1438/1298
Profit: -2248.8
Home Away
-256 for Ann LI
10/10
Forventet gevinst 3.90
betterman
betterman
Rangliste: 1438/1298
Profit: -2248.8
Over/Under 22
+110 for Over
10/10
Forventet gevinst 11.00

JohnnyBets spiltips til Alycia Parks - Ann LI efter tipsternes yield

Hvis du stoler mere på yield end profit, giver betterman (med -7.29% samlet yield) en forudsigelse om at få 3.9 profit ved at satse 10 på Ann LI (-256) i et spil på Home Away. Så er der Bayern007 med -8.14% yield. Giver et tip med 10 indsats for Ann LI (-263) i Home Away. Den estimerede fortjeneste er 3.8.

betterman
betterman
Rangliste: 770/1298
Yield: -7.29%
Home Away
-256 for Ann LI
10/10
Forventet gevinst 3.90
betterman
betterman
Rangliste: 770/1298
Yield: -7.29%
Over/Under 22
+110 for Over
10/10
Forventet gevinst 11.00
Bayern007
Bayern007
Rangliste: 798/1298
Yield: -8.14%
Home Away
-263 for Ann LI
10/10
Forventet gevinst 3.80

JohnnyBets spiltips til Alycia Parks - Ann LI efter tipstere ODI

Disse tipstere ved, hvordan man vælger væddemål med den største værdi! Bayern007, med en ODI-parameter på -14.33 satser 10 til odds -263 på Ann LI i et spil på Home Away. Det kan give en 3.8 profit. betterman (ODI: -710.32) placerer et spiltip for at få 3.9 profit ved at satse 10 på Ann LI (-256) i et Home Away bet.

Bayern007
Bayern007
Rangliste: 1322/1298
ODI: -14.33
Home Away
-263 for Ann LI
10/10
Forventet gevinst 3.80
betterman
betterman
Rangliste: 1432/1298
ODI: -710.32
Home Away
-256 for Ann LI
10/10
Forventet gevinst 3.90
betterman
betterman
Rangliste: 1432/1298
ODI: -710.32
Over/Under 22
+110 for Over
10/10
Forventet gevinst 11.00

Bedste AI spiltips til Alycia Parks vs Ann LI

Hvad forudsiger AI for Alycia Parks vs Ann LI? AI vurderer, at det mest sandsynlige udfald er et spil på Ann LI i Home Away-markedet til odds -263, med en indsats på 10 af Bayern007. Et spil på Ann LI (-256) i Home Away med en indsats på 10 af betterman er endnu en AI-favorit.

Home Away
-263 for Ann LI
10/10
Forventet gevinst 3.80
Home Away
-256 for Ann LI
10/10
Forventet gevinst 3.90
Over/Under 22
+110 for Over
10/10
Forventet gevinst 11.00

Se vores tipsteres forudsigelser!

JohnnyBet-fællesskabet har delt deres forudsigelser til den kommende Alycia Parks vs Ann LI-kamp. Den bedste forudsigelse med 100% af stemmerne er en sejr til Ann LI (odds -263). En sejr til Alycia Parks (+219) har samlet 0% af stemmerne.

1 0%
2 100%

Alycia Parks vs Ann LI Spiltips

Tip 1:
Odds -263Ann LI (Home Away)
Tip 2:
Odds +110Over (Over/Under 22)
Spil med omtanke