29.08.2026 12:00 Norway Eliteserien 2026

Viking Stavanger - Aalesunds FK Forudsigelser og Spiltips

Viking Stavanger mod Aalesunds FK afholdes kl. 12:00 den 29.08.2026.

Viking Stavanger
Viking Stavanger
Aalesunds FK
Aalesunds FK

Hvad kan jeg satse på?

Mest populære typer væddemål:

Double Chance
X2
100%
1 ud af 1 tipstere

JohnnyBets spiltips til Viking Stavanger - Aalesunds FK efter tipsternes profit

Vores mest vindende tipstere til denne begivenhed, CRonaldoTips (placeret på 1402 plads i samlet profit) forudsiger 20.56 i profit ved at satse 8 på X2 (+257) i et spil på Double Chance.

CRonaldoTips
CRonaldoTips
Rangliste: 1402/1298
Profit: -637.34
Double Chance
+257 for X2
8/10
Forventet gevinst 20.56

JohnnyBets spiltips til Viking Stavanger - Aalesunds FK efter tipsternes yield

Hvis du stoler mere på yield end profit, giver CRonaldoTips (med -9.38% samlet yield) en forudsigelse om at få 20.56 profit ved at satse 8 på X2 (+257) i et spil på Double Chance.

CRonaldoTips
CRonaldoTips
Rangliste: 838/1298
Yield: -9.38%
Double Chance
+257 for X2
8/10
Forventet gevinst 20.56

JohnnyBets spiltips til Viking Stavanger - Aalesunds FK efter tipstere ODI

Disse tipstere ved, hvordan man vælger væddemål med den største værdi! CRonaldoTips, med en ODI-parameter på -16.14 satser 8 til odds +257 på X2 i et spil på Double Chance. Det kan give en 20.56 profit.

CRonaldoTips
CRonaldoTips
Rangliste: 1330/1298
ODI: -16.14
Double Chance
+257 for X2
8/10
Forventet gevinst 20.56

Bedste AI spiltips til Viking Stavanger vs Aalesunds FK

Hvad forudsiger AI for Viking Stavanger vs Aalesunds FK? AI vurderer, at det mest sandsynlige udfald er et spil på X2 i Double Chance-markedet til odds +257, med en indsats på 8 af CRonaldoTips.

Double Chance
+257 for X2
8/10
Forventet gevinst 20.56

Viking Stavanger vs Aalesunds FK Spiltips

Tip 1:
Odds +257X2 (Double Chance)
Spil med omtanke