27.08.2026 19:15 United States MLB 2026

Atlanta Braves - Los Angeles Dodgers Forudsigelser og Spiltips

Atlanta Braves mod Los Angeles Dodgers afholdes kl. 19:15 den 27.08.2026.

Atlanta Braves
Atlanta Braves
Los Angeles Dodgers
Los Angeles Dodgers

Hvad kan jeg satse på?

Tjek de seneste Atlanta Braves vs Los Angeles Dodgers spilforslag og forudsigelser udvalgt af JohnnyBets tipstere. Et af de mest populære markeder at spille på er "Home Away" og et forventet resultat på "Los Angeles Dodgers" til odds -103 fra 2 ud af 2 brugere. En anden populær spiltype er "Asian Handicap (-1.5)" med et "Atlanta Braves (-1.5), money back on draw" resultat (odds på +195) fra 100%.

Mest populære typer væddemål:

Home Away
Los Angeles Dodgers
100%
2 ud af 2 tipstere
Over/Under 7.5
Under
100%
1 ud af 1 tipstere
Over/Under 8.5
Over
100%
1 ud af 1 tipstere

JohnnyBets spiltips til Atlanta Braves - Los Angeles Dodgers efter tipsternes profit

Vores mest vindende tipstere til denne begivenhed, viveiron (placeret på 42 plads i samlet profit) forudsiger 9.7 i profit ved at satse 10 på Los Angeles Dodgers (-103) i et spil på Home Away. ED8311, på den anden side (placeret på 105), giver et spiltip på -103 på Los Angeles Dodgers (Home Away) ved at satse på 10 for at få en forventet profit på 9.7. Den tredje mest vindende tipster (1440 denne sæson), aphrodite estimerer at få 19.5 i profit ved at satse 10 til odds +195 på Atlanta Braves (-1.5), money back on draw i et spil på Asian Handicap (-1.5).

viveiron
viveiron
Rangliste: 42/1286
Profit: 127.48
Home Away
-103 for Los Angeles Dodgers
10/10
Forventet gevinst 9.70
ED8311
ED8311
Rangliste: 105/1286
Profit: 64.18
Home Away
-103 for Los Angeles Dodgers
10/10
Forventet gevinst 9.70
ED8311
ED8311
Rangliste: 105/1286
Profit: 64.18
Over/Under 7.5
-175 for Under
10/10
Forventet gevinst 5.70
aphrodite
aphrodite
Rangliste: 1440/1286
Profit: -3080.27
Asian Handicap (-1.5)
+195 for Atlanta Braves (-1.5), money back on draw
10/10
Forventet gevinst 19.50
aphrodite
aphrodite
Rangliste: 1440/1286
Profit: -3080.27
Over/Under 8.5
+190 for Over
10/10
Forventet gevinst 19.00

JohnnyBets spiltips til Atlanta Braves - Los Angeles Dodgers efter tipsternes yield

Hvis du stoler mere på yield end profit, giver viveiron (med 6.04% samlet yield) en forudsigelse om at få 9.7 profit ved at satse 10 på Los Angeles Dodgers (-103) i et spil på Home Away. Så er der ED8311 med 1.11% yield. Giver et tip med 10 indsats for Los Angeles Dodgers (-103) i Home Away. Den estimerede fortjeneste er 9.7. aphrodite (-8.35% yield) valgte +195 på Atlanta Braves (-1.5), money back on draw i Asian Handicap (-1.5). Indsatsen på 10 vil give 19.5 profit, hvis korrekt.

viveiron
viveiron
Rangliste: 285/1286
Yield: 6.04%
Home Away
-103 for Los Angeles Dodgers
10/10
Forventet gevinst 9.70
ED8311
ED8311
Rangliste: 420/1286
Yield: 1.11%
Home Away
-103 for Los Angeles Dodgers
10/10
Forventet gevinst 9.70
ED8311
ED8311
Rangliste: 420/1286
Yield: 1.11%
Over/Under 7.5
-175 for Under
10/10
Forventet gevinst 5.70
aphrodite
aphrodite
Rangliste: 802/1286
Yield: -8.35%
Asian Handicap (-1.5)
+195 for Atlanta Braves (-1.5), money back on draw
10/10
Forventet gevinst 19.50
aphrodite
aphrodite
Rangliste: 802/1286
Yield: -8.35%
Over/Under 8.5
+190 for Over
10/10
Forventet gevinst 19.00

JohnnyBets spiltips til Atlanta Braves - Los Angeles Dodgers efter tipstere ODI

Disse tipstere ved, hvordan man vælger væddemål med den største værdi! ED8311, med en ODI-parameter på 15.62 satser 10 til odds -103 på Los Angeles Dodgers i et spil på Home Away. Det kan give en 9.7 profit. viveiron (ODI: -25.66) placerer et spiltip for at få 9.7 profit ved at satse 10 på Los Angeles Dodgers (-103) i et Home Away bet. Tredjeplads på den samlede rangliste (ODI: -2108.17), aphrodite, valgte Asian Handicap (-1.5) ved at satse 10 på odds +195 på Atlanta Braves (-1.5), money back on draw, med en estimerede profit på 19.5.

ED8311
ED8311
Rangliste: 129/1286
ODI: 15.62
Home Away
-103 for Los Angeles Dodgers
10/10
Forventet gevinst 9.70
ED8311
ED8311
Rangliste: 129/1286
ODI: 15.62
Over/Under 7.5
-175 for Under
10/10
Forventet gevinst 5.70
viveiron
viveiron
Rangliste: 1357/1286
ODI: -25.66
Home Away
-103 for Los Angeles Dodgers
10/10
Forventet gevinst 9.70
aphrodite
aphrodite
Rangliste: 1436/1286
ODI: -2108.17
Asian Handicap (-1.5)
+195 for Atlanta Braves (-1.5), money back on draw
10/10
Forventet gevinst 19.50
aphrodite
aphrodite
Rangliste: 1436/1286
ODI: -2108.17
Over/Under 8.5
+190 for Over
10/10
Forventet gevinst 19.00

Bedste AI spiltips til Atlanta Braves vs Los Angeles Dodgers

Hvad forudsiger AI for Atlanta Braves vs Los Angeles Dodgers? AI vurderer, at det mest sandsynlige udfald er et spil på Los Angeles Dodgers i Home Away-markedet til odds -103, med en indsats på 10 af viveiron. Et spil på Los Angeles Dodgers (-103) i Home Away med en indsats på 10 af ED8311 er endnu en AI-favorit. Det tredje mest sandsynlige udfald ifølge algoritmen er et spil på Atlanta Braves (-1.5), money back on draw i Asian Handicap (-1.5)-markedet, hvor aphrodite satser 10 til odds +195.

Home Away
-103 for Los Angeles Dodgers
10/10
Forventet gevinst 9.70
Home Away
-103 for Los Angeles Dodgers
10/10
Forventet gevinst 9.70
Over/Under 7.5
-175 for Under
10/10
Forventet gevinst 5.70
Asian Handicap (-1.5)
+195 for Atlanta Braves (-1.5), money back on draw
10/10
Forventet gevinst 19.50
Over/Under 8.5
+190 for Over
10/10
Forventet gevinst 19.00

Se vores tipsteres forudsigelser!

JohnnyBet-fællesskabet har delt deres forudsigelser til den kommende Atlanta Braves vs Los Angeles Dodgers-kamp. Den bedste forudsigelse med 100% af stemmerne er en sejr til Los Angeles Dodgers (odds -103). En sejr til Atlanta Braves (-116) har samlet 0% af stemmerne.

1 0%
2 100%

Atlanta Braves vs Los Angeles Dodgers Spiltips

Tip 1:
Odds -103Los Angeles Dodgers (Home Away)
Tip 2:
Odds -175Under (Over/Under 7.5)
Spil med omtanke