26.09.2026 10:00 • Serbia • Prva Liga 2026/2027

Borac Cacak - FK TSC Backa Topola Forudsigelser og Spiltips

Borac Cacak mod FK TSC Backa Topola afholdes kl. 10:00 den 26.09.2026.

Borac Cacak
Borac Cacak
—
FK TSC Backa Topola
FK TSC Backa Topola

Hvad kan jeg satse på?

Mest populære typer væddemål:

Over/Under 2.5
Over
100%
1 ud af 1 tipstere

JohnnyBets spiltips til Borac Cacak - FK TSC Backa Topola efter tipsternes profit

Vores mest vindende tipstere til denne begivenhed, Adrian Wolniak (placeret på 1393 plads i samlet profit) forudsiger 10.4 i profit ved at satse 10 på Over (+104) i et spil på Over/Under 2.5.

Adrian Wolniak
Rangliste: 1393/1672
Profit: -132.5
Over/Under 2.5
+104 for Over
10/10
Forventet gevinst 10.40

JohnnyBets spiltips til Borac Cacak - FK TSC Backa Topola efter tipsternes yield

Hvis du stoler mere på yield end profit, giver Adrian Wolniak (med -5.14% samlet yield) en forudsigelse om at få 10.4 profit ved at satse 10 på Over (+104) i et spil på Over/Under 2.5.

Adrian Wolniak
Rangliste: 845/1672
Yield: -5.14%
Over/Under 2.5
+104 for Over
10/10
Forventet gevinst 10.40

JohnnyBets spiltips til Borac Cacak - FK TSC Backa Topola efter tipstere ODI

Disse tipstere ved, hvordan man vælger væddemål med den største værdi! Adrian Wolniak, med en ODI-parameter på -5.65 satser 10 til odds +104 på Over i et spil på Over/Under 2.5. Det kan give en 10.4 profit.

Adrian Wolniak
Rangliste: 1494/1672
ODI: -5.65
Over/Under 2.5
+104 for Over
10/10
Forventet gevinst 10.40

Bedste AI spiltips til Borac Cacak vs FK TSC Backa Topola

Hvad forudsiger AI for Borac Cacak vs FK TSC Backa Topola? AI vurderer, at det mest sandsynlige udfald er et spil på Over i Over/Under 2.5-markedet til odds +104, med en indsats på 10 af Adrian Wolniak.

Over/Under 2.5
+104 for Over
10/10
Forventet gevinst 10.40

Borac Cacak vs FK TSC Backa Topola Spiltips

Tip 1:
Odds +104 på Over (Over/Under 2.5)
Spil med omtanke