26.09.2026 20:00 • Guatemala • Liga Nacional 2026/2027

Deportivo Marquense - Malacateco Forudsigelser og Spiltips

Deportivo Marquense mod Malacateco afholdes kl. 20:00 den 26.09.2026.

Deportivo Marquense
Deportivo Marquense
—
Malacateco
Malacateco

Hvad kan jeg satse på?

Tjek de seneste Deportivo Marquense vs Malacateco spilforslag og forudsigelser udvalgt af JohnnyBets tipstere. Et af de mest populære markeder at spille på er "Home Draw Away" og et forventet resultat på "Malacateco" til odds +257 fra 1 ud af 1 brugere. En anden populær spiltype er "Asian Handicap (0.25)" med et "Deportivo Marquense (+0.25), money back on draw" resultat (odds på -286) fra 100%.

Mest populære typer væddemål:

Home Draw Away
Malacateco
100%
1 ud af 1 tipstere
Asian Handicap (0.25)
Deportivo Marquense (+0.25), money back on draw
100%
1 ud af 1 tipstere

JohnnyBets spiltips til Deportivo Marquense - Malacateco efter tipsternes profit

Vores mest vindende tipstere til denne begivenhed, G-Zeven (placeret på 1342 plads i samlet profit) forudsiger 3.5 i profit ved at satse 10 på Deportivo Marquense (+0.25), money back on draw (-286) i et spil på Asian Handicap (0.25). abreujg78, på den anden side (placeret på 1791), giver et spiltip på +257 på Malacateco (Home Draw Away) ved at satse på 8 for at få en forventet profit på 20.56.

G-Zeven
G-Zeven
Rangliste: 1342/1677
Profit: -101.44
Asian Handicap (0.25)
-286 for Deportivo Marquense (+0.25), money back on draw
10/10
Forventet gevinst 3.50
abreujg78
abreujg78
Rangliste: 1791/1677
Profit: -27207.1
Home Draw Away
+257 for Malacateco
8/10
Forventet gevinst 20.56

JohnnyBets spiltips til Deportivo Marquense - Malacateco efter tipsternes yield

Hvis du stoler mere på yield end profit, giver G-Zeven (med -1.67% samlet yield) en forudsigelse om at få 3.5 profit ved at satse 10 på Deportivo Marquense (+0.25), money back on draw (-286) i et spil på Asian Handicap (0.25). Så er der abreujg78 med -18.71% yield. Giver et tip med 8 indsats for Malacateco (+257) i Home Draw Away. Den estimerede fortjeneste er 20.56.

G-Zeven
G-Zeven
Rangliste: 625/1677
Yield: -1.67%
Asian Handicap (0.25)
-286 for Deportivo Marquense (+0.25), money back on draw
10/10
Forventet gevinst 3.50
abreujg78
abreujg78
Rangliste: 1292/1677
Yield: -18.71%
Home Draw Away
+257 for Malacateco
8/10
Forventet gevinst 20.56

JohnnyBets spiltips til Deportivo Marquense - Malacateco efter tipstere ODI

Disse tipstere ved, hvordan man vælger væddemål med den største værdi! G-Zeven, med en ODI-parameter på -5.6 satser 10 til odds -286 på Deportivo Marquense (+0.25), money back on draw i et spil på Asian Handicap (0.25). Det kan give en 3.5 profit. abreujg78 (ODI: -30811.4) placerer et spiltip for at få 20.56 profit ved at satse 8 på Malacateco (+257) i et Home Draw Away bet.

G-Zeven
G-Zeven
Rangliste: 1509/1677
ODI: -5.6
Asian Handicap (0.25)
-286 for Deportivo Marquense (+0.25), money back on draw
10/10
Forventet gevinst 3.50
abreujg78
abreujg78
Rangliste: 1789/1677
ODI: -30811.4
Home Draw Away
+257 for Malacateco
8/10
Forventet gevinst 20.56

Bedste AI spiltips til Deportivo Marquense vs Malacateco

Hvad forudsiger AI for Deportivo Marquense vs Malacateco? AI vurderer, at det mest sandsynlige udfald er et spil på Deportivo Marquense (+0.25), money back on draw i Asian Handicap (0.25)-markedet til odds -286, med en indsats på 10 af G-Zeven. Et spil på Malacateco (+257) i Home Draw Away med en indsats på 8 af abreujg78 er endnu en AI-favorit.

Asian Handicap (0.25)
-286 for Deportivo Marquense (+0.25), money back on draw
10/10
Forventet gevinst 3.50
Home Draw Away
+257 for Malacateco
8/10
Forventet gevinst 20.56

Se vores tipsteres forudsigelser!

JohnnyBet-fællesskabet har delt deres forudsigelser til den kommende Deportivo Marquense vs Malacateco-kamp. Den bedste forudsigelse med 100% af stemmerne er en sejr til Malacateco (odds på +257). En sejr til Deportivo Marquense (+106) har samlet 0% af stemmerne, mens 0% forudsiger uafgjort (+204).

1 0%
X 0%
2 100%

Deportivo Marquense vs Malacateco Spiltips

Tip 1:
Odds -286 på Deportivo Marquense (+0.25), money back on draw (Asian Handicap (0.25))
Spil med omtanke