30.06.2026 10:30 United Kingdom Wimbledon Women 2026

Diana Shnaider - Eva Lys Forudsigelser og Spiltips

Diana Shnaider mod Eva Lys afholdes kl. 10:30 den 30.06.2026.

Diana Shnaider
Eva Lys

Hvad kan jeg satse på?

Tjek de seneste Diana Shnaider vs Eva Lys spilforslag og forudsigelser udvalgt af JohnnyBets tipstere. Et af de mest populære markeder at spille på er "Home Away" og et forventet resultat på "Eva Lys" til odds +163 fra 1 ud af 1 brugere.

Mest populære typer væddemål:

Home Away
Eva Lys
100%
1 ud af 1 tipstere
Correct Score
1:2
100%
1 ud af 1 tipstere

JohnnyBets spiltips til Diana Shnaider - Eva Lys efter tipsternes profit

Vores mest vindende tipstere til denne begivenhed, szeldon126 (placeret på 1890 plads i samlet profit) forudsiger 26.22 i profit ved at satse 6 på 1:2 (+437) i et spil på Correct Score. Wilhelmine, på den anden side (placeret på 1970), giver et spiltip på +163 på Eva Lys (Home Away) ved at satse på 10 for at få en forventet profit på 16.3.

szeldon126
szeldon126
Rangliste: 1890/1735
Profit: -279.1
Correct Score
+437 for 1:2
6/10
Forventet gevinst 26.22
Wilhelmine
Wilhelmine
Rangliste: 1970/1735
Profit: -836.8
Home Away
+163 for Eva Lys
10/10
Forventet gevinst 16.30

JohnnyBets spiltips til Diana Shnaider - Eva Lys efter tipsternes yield

Hvis du stoler mere på yield end profit, giver Wilhelmine (med -4.3% samlet yield) en forudsigelse om at få 16.3 profit ved at satse 10 på Eva Lys (+163) i et spil på Home Away. Så er der szeldon126 med -4.54% yield. Giver et tip med 6 indsats for 1:2 (+437) i Correct Score. Den estimerede fortjeneste er 26.22.

Wilhelmine
Wilhelmine
Rangliste: 814/1735
Yield: -4.3%
Home Away
+163 for Eva Lys
10/10
Forventet gevinst 16.30
szeldon126
szeldon126
Rangliste: 827/1735
Yield: -4.54%
Correct Score
+437 for 1:2
6/10
Forventet gevinst 26.22

JohnnyBets spiltips til Diana Shnaider - Eva Lys efter tipstere ODI

Disse tipstere ved, hvordan man vælger væddemål med den største værdi! szeldon126, med en ODI-parameter på 289.48 satser 6 til odds +437 på 1:2 i et spil på Correct Score. Det kan give en 26.22 profit. Wilhelmine (ODI: -165.8) placerer et spiltip for at få 16.3 profit ved at satse 10 på Eva Lys (+163) i et Home Away bet.

szeldon126
szeldon126
Rangliste: 10/1735
ODI: 289.48
Correct Score
+437 for 1:2
6/10
Forventet gevinst 26.22
Wilhelmine
Wilhelmine
Rangliste: 1976/1735
ODI: -165.8
Home Away
+163 for Eva Lys
10/10
Forventet gevinst 16.30

Bedste AI spiltips til Diana Shnaider vs Eva Lys

Hvad forudsiger AI for Diana Shnaider vs Eva Lys? AI vurderer, at det mest sandsynlige udfald er et spil på 1:2 i Correct Score-markedet til odds +437, med en indsats på 6 af szeldon126. Et spil på Eva Lys (+163) i Home Away med en indsats på 10 af Wilhelmine er endnu en AI-favorit.

Correct Score
+437 for 1:2
6/10
Forventet gevinst 26.22
Home Away
+163 for Eva Lys
10/10
Forventet gevinst 16.30

Se vores tipsteres forudsigelser!

JohnnyBet-fællesskabet har delt deres forudsigelser til den kommende Diana Shnaider vs Eva Lys-kamp. Den bedste forudsigelse med 100% af stemmerne er en sejr til Eva Lys (odds +163). En sejr til Diana Shnaider (-200) har samlet 0% af stemmerne.

1 0%
2 100%
Forudsigelse:
Odds +437 Diana Shnaider 1:2 Eva Lys

Diana Shnaider vs Eva Lys Spiltips

Tip 1:
Odds +163Eva Lys (Home Away)
Spil med omtanke