30.06.2026 06:00 United Kingdom Wimbledon Women 2026

Marcinko Petra - Sofia Kenin Forudsigelser og Spiltips

Marcinko Petra mod Sofia Kenin afholdes kl. 06:00 den 30.06.2026.

Marcinko Petra
Sofia Kenin

Hvad kan jeg satse på?

Tjek de seneste Marcinko Petra vs Sofia Kenin spilforslag og forudsigelser udvalgt af JohnnyBets tipstere. Et af de mest populære markeder at spille på er "Home Away" og et forventet resultat på "Sofia Kenin" til odds +120 fra 1 ud af 1 brugere.

Mest populære typer væddemål:

Home Away
Sofia Kenin
100%
1 ud af 1 tipstere

JohnnyBets spiltips til Marcinko Petra - Sofia Kenin efter tipsternes profit

Vores mest vindende tipstere til denne begivenhed, Sylwester Zalewski (placeret på 1971 plads i samlet profit) forudsiger 12.0 i profit ved at satse 10 på Sofia Kenin (+120) i et spil på Home Away.

Sylwester Zalewski
Sylwester Zalewski
Rangliste: 1971/1736
Profit: -930.72
Home Away
+120 for Sofia Kenin
10/10
Forventet gevinst 12.00

JohnnyBets spiltips til Marcinko Petra - Sofia Kenin efter tipsternes yield

Hvis du stoler mere på yield end profit, giver Sylwester Zalewski (med -8.89% samlet yield) en forudsigelse om at få 12.0 profit ved at satse 10 på Sofia Kenin (+120) i et spil på Home Away.

Sylwester Zalewski
Sylwester Zalewski
Rangliste: 1013/1736
Yield: -8.89%
Home Away
+120 for Sofia Kenin
10/10
Forventet gevinst 12.00

JohnnyBets spiltips til Marcinko Petra - Sofia Kenin efter tipstere ODI

Disse tipstere ved, hvordan man vælger væddemål med den største værdi! Sylwester Zalewski, med en ODI-parameter på 19.07 satser 10 til odds +120 på Sofia Kenin i et spil på Home Away. Det kan give en 12.0 profit.

Sylwester Zalewski
Sylwester Zalewski
Rangliste: 133/1736
ODI: 19.07
Home Away
+120 for Sofia Kenin
10/10
Forventet gevinst 12.00

Bedste AI spiltips til Marcinko Petra vs Sofia Kenin

Hvad forudsiger AI for Marcinko Petra vs Sofia Kenin? AI vurderer, at det mest sandsynlige udfald er et spil på Sofia Kenin i Home Away-markedet til odds +120, med en indsats på 10 af Sylwester Zalewski.

Home Away
+120 for Sofia Kenin
10/10
Forventet gevinst 12.00

Se vores tipsteres forudsigelser!

JohnnyBet-fællesskabet har delt deres forudsigelser til den kommende Marcinko Petra vs Sofia Kenin-kamp. Den bedste forudsigelse med 100% af stemmerne er en sejr til Sofia Kenin (odds +120). En sejr til Marcinko Petra (-143) har samlet 0% af stemmerne.

1 0%
2 100%

Marcinko Petra vs Sofia Kenin Spiltips

Tip 1:
Odds +120Sofia Kenin (Home Away)
Spil med omtanke