31.07.2026 08:00 Armenia Premier League 2026/2027

FC Van Charencavan - Sardarapat FC Forudsigelser og Spiltips

FC Van Charencavan mod Sardarapat FC afholdes kl. 08:00 den 31.07.2026.

FC Van Charencavan
FC Van Charencavan
Sardarapat FC

Hvad kan jeg satse på?

Tjek de seneste FC Van Charencavan vs Sardarapat FC spilforslag og forudsigelser udvalgt af JohnnyBets tipstere. Et af de mest populære markeder at spille på er "Home Draw Away" og et forventet resultat på "FC Van Charencavan" til odds -118 fra 1 ud af 1 brugere.

Mest populære typer væddemål:

Home Draw Away
FC Van Charencavan
100%
1 ud af 1 tipstere

JohnnyBets spiltips til FC Van Charencavan - Sardarapat FC efter tipsternes profit

Vores mest vindende tipstere til denne begivenhed, DaBigBadWolf (placeret på 2205 plads i samlet profit) forudsiger 8.5 i profit ved at satse 10 på FC Van Charencavan (-118) i et spil på Home Draw Away.

DaBigBadWolf
DaBigBadWolf
Rangliste: 2205/2051
Profit: -1157.82
Home Draw Away
-118 for FC Van Charencavan
10/10
Forventet gevinst 8.50

JohnnyBets spiltips til FC Van Charencavan - Sardarapat FC efter tipsternes yield

Hvis du stoler mere på yield end profit, giver DaBigBadWolf (med -5.17% samlet yield) en forudsigelse om at få 8.5 profit ved at satse 10 på FC Van Charencavan (-118) i et spil på Home Draw Away.

DaBigBadWolf
DaBigBadWolf
Rangliste: 916/2051
Yield: -5.17%
Home Draw Away
-118 for FC Van Charencavan
10/10
Forventet gevinst 8.50

JohnnyBets spiltips til FC Van Charencavan - Sardarapat FC efter tipstere ODI

Disse tipstere ved, hvordan man vælger væddemål med den største værdi! DaBigBadWolf, med en ODI-parameter på 10.17 satser 10 til odds -118 på FC Van Charencavan i et spil på Home Draw Away. Det kan give en 8.5 profit.

DaBigBadWolf
DaBigBadWolf
Rangliste: 249/2051
ODI: 10.17
Home Draw Away
-118 for FC Van Charencavan
10/10
Forventet gevinst 8.50

Bedste AI spiltips til FC Van Charencavan vs Sardarapat FC

Hvad forudsiger AI for FC Van Charencavan vs Sardarapat FC? AI vurderer, at det mest sandsynlige udfald er et spil på FC Van Charencavan i Home Draw Away-markedet til odds -118, med en indsats på 10 af DaBigBadWolf.

Home Draw Away
-118 for FC Van Charencavan
10/10
Forventet gevinst 8.50

Se vores tipsteres forudsigelser!

JohnnyBet-fællesskabet har delt deres forudsigelser til den kommende FC Van Charencavan vs Sardarapat FC-kamp. Den bedste forudsigelse med 100% af stemmerne er en sejr til FC Van Charencavan (odds på -118). En sejr til Sardarapat FC (+106) har samlet 0% af stemmerne med 0%, der forudsiger uafgjort (+190).

1 100%
X 0%
2 0%

FC Van Charencavan vs Sardarapat FC Spiltips

Tip 1:
Odds -118FC Van Charencavan (Home Draw Away)
Spil med omtanke