30.06.2026 10:50 United Kingdom Wimbledon 2026

Jiri Lehecka - Alexei Popyrin Forudsigelser og Spiltips

Jiri Lehecka mod Alexei Popyrin afholdes kl. 10:50 den 30.06.2026.

Jiri Lehecka
Alexei Popyrin

Hvad kan jeg satse på?

Tjek de seneste Jiri Lehecka vs Alexei Popyrin spilforslag og forudsigelser udvalgt af JohnnyBets tipstere. Et af de mest populære markeder at spille på er "Home Away" og et forventet resultat på "Jiri Lehecka" til odds -357 fra 1 ud af 1 brugere.

Mest populære typer væddemål:

Home Away
Jiri Lehecka
100%
1 ud af 1 tipstere

JohnnyBets spiltips til Jiri Lehecka - Alexei Popyrin efter tipsternes profit

Vores mest vindende tipstere til denne begivenhed, niko73 (placeret på 1694 plads i samlet profit) forudsiger 2.8 i profit ved at satse 10 på Jiri Lehecka (-357) i et spil på Home Away.

niko73
niko73
Rangliste: 1694/1758
Profit: -119.68
Home Away
-357 for Jiri Lehecka
10/10
Forventet gevinst 2.80

JohnnyBets spiltips til Jiri Lehecka - Alexei Popyrin efter tipsternes yield

Hvis du stoler mere på yield end profit, giver niko73 (med -2.64% samlet yield) en forudsigelse om at få 2.8 profit ved at satse 10 på Jiri Lehecka (-357) i et spil på Home Away.

niko73
niko73
Rangliste: 744/1758
Yield: -2.64%
Home Away
-357 for Jiri Lehecka
10/10
Forventet gevinst 2.80

JohnnyBets spiltips til Jiri Lehecka - Alexei Popyrin efter tipstere ODI

Disse tipstere ved, hvordan man vælger væddemål med den største værdi! niko73, med en ODI-parameter på -1.93 satser 10 til odds -357 på Jiri Lehecka i et spil på Home Away. Det kan give en 2.8 profit.

niko73
niko73
Rangliste: 1597/1758
ODI: -1.93
Home Away
-357 for Jiri Lehecka
10/10
Forventet gevinst 2.80

Bedste AI spiltips til Jiri Lehecka vs Alexei Popyrin

Hvad forudsiger AI for Jiri Lehecka vs Alexei Popyrin? AI vurderer, at det mest sandsynlige udfald er et spil på Jiri Lehecka i Home Away-markedet til odds -357, med en indsats på 10 af niko73.

Home Away
-357 for Jiri Lehecka
10/10
Forventet gevinst 2.80

Se vores tipsteres forudsigelser!

JohnnyBet-fællesskabet har delt deres forudsigelser til den kommende Jiri Lehecka vs Alexei Popyrin-kamp. Den bedste forudsigelse med 100% af stemmerne er en sejr til Jiri Lehecka (odds -357). Mens en sejr til Alexei Popyrin (+314) har samlet 0% af stemmerne.

1 100%
2 0%

Jiri Lehecka vs Alexei Popyrin Spiltips

Tip 1:
Odds -357Jiri Lehecka (Home Away)
Spil med omtanke