29.08.2026 09:30 Poland 1. Division 2026/2027

Polonia Warszawa - Lechia Gdansk Forudsigelser og Spiltips

Polonia Warszawa mod Lechia Gdansk afholdes kl. 09:30 den 29.08.2026.

Polonia Warszawa
Polonia Warszawa
Lechia Gdansk
Lechia Gdansk

Hvad kan jeg satse på?

Tjek de seneste Polonia Warszawa vs Lechia Gdansk spilforslag og forudsigelser udvalgt af JohnnyBets tipstere. Et af de mest populære markeder at spille på er "Home Draw Away" og et forventet resultat på "Polonia Warszawa" til odds -200 fra 1 ud af 1 brugere.

Mest populære typer væddemål:

Home Draw Away
Polonia Warszawa
100%
1 ud af 1 tipstere

JohnnyBets spiltips til Polonia Warszawa - Lechia Gdansk efter tipsternes profit

Vores mest vindende tipstere til denne begivenhed, jarix792 (placeret på 599 plads i samlet profit) forudsiger 2.5 i profit ved at satse 5 på Polonia Warszawa (-200) i et spil på Home Draw Away.

jarix792
jarix792
Rangliste: 599/1286
Profit: -4.09
Home Draw Away
-200 for Polonia Warszawa
5/10
Forventet gevinst 2.50

JohnnyBets spiltips til Polonia Warszawa - Lechia Gdansk efter tipsternes yield

Hvis du stoler mere på yield end profit, giver jarix792 (med -0.28% samlet yield) en forudsigelse om at få 2.5 profit ved at satse 5 på Polonia Warszawa (-200) i et spil på Home Draw Away.

jarix792
jarix792
Rangliste: 472/1286
Yield: -0.28%
Home Draw Away
-200 for Polonia Warszawa
5/10
Forventet gevinst 2.50

JohnnyBets spiltips til Polonia Warszawa - Lechia Gdansk efter tipstere ODI

Disse tipstere ved, hvordan man vælger væddemål med den største værdi! jarix792, med en ODI-parameter på -8.47 satser 5 til odds -200 på Polonia Warszawa i et spil på Home Draw Away. Det kan give en 2.5 profit.

jarix792
jarix792
Rangliste: 1286/1286
ODI: -8.47
Home Draw Away
-200 for Polonia Warszawa
5/10
Forventet gevinst 2.50

Bedste AI spiltips til Polonia Warszawa vs Lechia Gdansk

Hvad forudsiger AI for Polonia Warszawa vs Lechia Gdansk? AI vurderer, at det mest sandsynlige udfald er et spil på Polonia Warszawa i Home Draw Away-markedet til odds -200, med en indsats på 5 af jarix792.

Home Draw Away
-200 for Polonia Warszawa
5/10
Forventet gevinst 2.50

Se vores tipsteres forudsigelser!

JohnnyBet-fællesskabet har delt deres forudsigelser til den kommende Polonia Warszawa vs Lechia Gdansk-kamp. Den bedste forudsigelse med 100% af stemmerne er en sejr til Polonia Warszawa (odds på -200). En sejr til Lechia Gdansk (+428) har samlet 0% af stemmerne med 0%, der forudsiger uafgjort (+323).

1 100%
X 0%
2 0%

Polonia Warszawa vs Lechia Gdansk Spiltips

Tip 1:
Odds -200Polonia Warszawa (Home Draw Away)
Spil med omtanke