27.07.2026 09:10 Czech Republic ATP Challenger Liberec 2026

Inaki Montes-de la Torre - Sumit Nagal Forudsigelser og Spiltips

Inaki Montes-de la Torre mod Sumit Nagal afholdes kl. 09:10 den 27.07.2026.

Inaki Montes-de la Torre
Sumit Nagal

Hvad kan jeg satse på?

Tjek de seneste Inaki Montes-de la Torre vs Sumit Nagal spilforslag og forudsigelser udvalgt af JohnnyBets tipstere. Et af de mest populære markeder at spille på er "Home Away" og et forventet resultat på "Inaki Montes-de la Torre" til odds -132 fra 1 ud af 1 brugere.

Mest populære typer væddemål:

Home Away
Inaki Montes-de la Torre
100%
1 ud af 1 tipstere

JohnnyBets spiltips til Inaki Montes-de la Torre - Sumit Nagal efter tipsternes profit

Vores mest vindende tipstere til denne begivenhed, novons (placeret på 2063 plads i samlet profit) forudsiger 7.6 i profit ved at satse 10 på Inaki Montes-de la Torre (-132) i et spil på Home Away.

novons
novons
Rangliste: 2063/2008
Profit: -441.78
Home Away
-132 for Inaki Montes-de la Torre
10/10
Forventet gevinst 7.60

JohnnyBets spiltips til Inaki Montes-de la Torre - Sumit Nagal efter tipsternes yield

Hvis du stoler mere på yield end profit, giver novons (med -5.43% samlet yield) en forudsigelse om at få 7.6 profit ved at satse 10 på Inaki Montes-de la Torre (-132) i et spil på Home Away.

novons
novons
Rangliste: 916/2008
Yield: -5.43%
Home Away
-132 for Inaki Montes-de la Torre
10/10
Forventet gevinst 7.60

JohnnyBets spiltips til Inaki Montes-de la Torre - Sumit Nagal efter tipstere ODI

Disse tipstere ved, hvordan man vælger væddemål med den største værdi! novons, med en ODI-parameter på -10.48 satser 10 til odds -132 på Inaki Montes-de la Torre i et spil på Home Away. Det kan give en 7.6 profit.

novons
novons
Rangliste: 1982/2008
ODI: -10.48
Home Away
-132 for Inaki Montes-de la Torre
10/10
Forventet gevinst 7.60

Bedste AI spiltips til Inaki Montes-de la Torre vs Sumit Nagal

Hvad forudsiger AI for Inaki Montes-de la Torre vs Sumit Nagal? AI vurderer, at det mest sandsynlige udfald er et spil på Inaki Montes-de la Torre i Home Away-markedet til odds -132, med en indsats på 10 af novons.

Home Away
-132 for Inaki Montes-de la Torre
10/10
Forventet gevinst 7.60

Se vores tipsteres forudsigelser!

JohnnyBet-fællesskabet har delt deres forudsigelser til den kommende Inaki Montes-de la Torre vs Sumit Nagal-kamp. Den bedste forudsigelse med 100% af stemmerne er en sejr til Inaki Montes-de la Torre (odds -132). Mens en sejr til Sumit Nagal (+105) har samlet 0% af stemmerne.

1 100%
2 0%

Inaki Montes-de la Torre vs Sumit Nagal Spiltips

Tip 1:
Odds -132Inaki Montes-de la Torre (Home Away)
Spil med omtanke