30.08.2026 08:15 Malaysia Super League 2026/2027

Melaka FC - Negeri Sembilan Forudsigelser og Spiltips

Melaka FC mod Negeri Sembilan afholdes kl. 08:15 den 30.08.2026.

Melaka FC
Negeri Sembilan
Negeri Sembilan

Hvad kan jeg satse på?

Mest populære typer væddemål:

Home Draw Away
Draw
100%
1 ud af 1 tipstere

JohnnyBets spiltips til Melaka FC - Negeri Sembilan efter tipsternes profit

Vores mest vindende tipstere til denne begivenhed, abreujg78 (placeret på 1501 plads i samlet profit) forudsiger 20.16 i profit ved at satse 8 på Draw (+252) i et spil på Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Rangliste: 1501/1331
Profit: -9798.47
Home Draw Away
+252 for Draw
8/10
Forventet gevinst 20.16

JohnnyBets spiltips til Melaka FC - Negeri Sembilan efter tipsternes yield

Hvis du stoler mere på yield end profit, giver abreujg78 (med -20.75% samlet yield) en forudsigelse om at få 20.16 profit ved at satse 8 på Draw (+252) i et spil på Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Rangliste: 1108/1331
Yield: -20.75%
Home Draw Away
+252 for Draw
8/10
Forventet gevinst 20.16

JohnnyBets spiltips til Melaka FC - Negeri Sembilan efter tipstere ODI

Disse tipstere ved, hvordan man vælger væddemål med den største værdi! abreujg78, med en ODI-parameter på -12349.0 satser 8 til odds +252 på Draw i et spil på Home Draw Away. Det kan give en 20.16 profit.

abreujg78
abreujg78
Rangliste: 1499/1331
ODI: -12349.0
Home Draw Away
+252 for Draw
8/10
Forventet gevinst 20.16

Bedste AI spiltips til Melaka FC vs Negeri Sembilan

Hvad forudsiger AI for Melaka FC vs Negeri Sembilan? AI vurderer, at det mest sandsynlige udfald er et spil på Draw i Home Draw Away-markedet til odds +252, med en indsats på 8 af abreujg78.

Home Draw Away
+252 for Draw
8/10
Forventet gevinst 20.16

Se vores tipsteres forudsigelser!

JohnnyBet-fællesskabet har delt deres forudsigelser til den kommende Melaka FC vs Negeri Sembilan-kamp. Den bedste forudsigelse med 100% af stemmerne er uafgjort (odds på +252). En sejr til Melaka FC (+285) har samlet 0%. 0% forudsiger en sejr til Negeri Sembilan (-135).

1 0%
X 100%
2 0%

Melaka FC vs Negeri Sembilan Spiltips

Tip 1:
Odds +252Draw (Home Draw Away)
Spil med omtanke