04.07.2026 10:00 World Friendly Club Matches 2026 (Possible Format Change)

AZ Alkmaar - KAA Gent Forudsigelser og Spiltips

AZ Alkmaar mod KAA Gent afholdes kl. 10:00 den 04.07.2026.

AZ Alkmaar
AZ Alkmaar
KAA Gent
KAA Gent

Hvad kan jeg satse på?

Tjek de seneste AZ Alkmaar vs KAA Gent spilforslag og forudsigelser udvalgt af JohnnyBets tipstere. Et af de mest populære markeder at spille på er "Home Draw Away" og et forventet resultat på "AZ Alkmaar" til odds -108 fra 3 ud af 5 brugere. En anden populær spiltype er "Asian Handicap (-1)" med et "AZ Alkmaar (-1), money back on draw" resultat (odds på +129) fra 100%. Det tredje mest populære spil er "Asian Handicap (-0.5)" på "KAA Gent (+0.5), money back on draw" til odds +105 blevet forudsagt af 1 ud af 1 tipstere (100%).

Mest populære typer væddemål:

Home Draw Away
AZ Alkmaar
60%
3 ud af 5 tipstere
Over/Under 4
Over
100%
1 ud af 1 tipstere
Asian Handicap (-1)
AZ Alkmaar (-1), money back on draw
100%
1 ud af 1 tipstere

JohnnyBets spiltips til AZ Alkmaar - KAA Gent efter tipsternes profit

Vores mest vindende tipstere til denne begivenhed, Vinciamo (placeret på 14 plads i samlet profit) forudsiger 7.6 i profit ved at satse 10 på AZ Alkmaar (-132) i et spil på Home Draw Away. ixbet promo code, på den anden side (placeret på 543), giver et spiltip på +214 på KAA Gent (Home Draw Away) ved at satse på 2 for at få en forventet profit på 4.28. Den tredje mest vindende tipster (1802 denne sæson), Leonbet Codigo Promocional estimerer at få 2.31 i profit ved at satse 3 til odds -130 på AZ Alkmaar i et spil på Home Draw Away.

Vinciamo
Vinciamo
Rangliste: 14/1842
Profit: 206.77
Home Draw Away
-132 for AZ Alkmaar
10/10
Forventet gevinst 7.60
ixbet promo code
Rangliste: 543/1842
Profit: 3.26
Home Draw Away
+214 for KAA Gent
2/10
Forventet gevinst 4.28
Leonbet Codigo Promocional
Rangliste: 1802/1842
Profit: -137.44
Home Draw Away
-130 for AZ Alkmaar
3/10
Forventet gevinst 2.31
toudi
toudi
Rangliste: 1907/1842
Profit: -208.54
Both Teams To Score
-222 for Yes
10/10
Forventet gevinst 4.50
jkoa
jkoa
Rangliste: 1919/1842
Profit: -220.16
Asian Handicap (-0.5)
+105 for KAA Gent (+0.5), money back on draw
10/10
Forventet gevinst 10.50
1 2 3

JohnnyBets spiltips til AZ Alkmaar - KAA Gent efter tipsternes yield

Hvis du stoler mere på yield end profit, giver Vinciamo (med 5.36% samlet yield) en forudsigelse om at få 7.6 profit ved at satse 10 på AZ Alkmaar (-132) i et spil på Home Draw Away. Så er der ixbet promo code med 0.3% yield. Giver et tip med 2 indsats for KAA Gent (+214) i Home Draw Away. Den estimerede fortjeneste er 4.28. jkoa (-2.71% yield) valgte +105 på KAA Gent (+0.5), money back on draw i Asian Handicap (-0.5). Indsatsen på 10 vil give 10.5 profit, hvis korrekt.

Vinciamo
Vinciamo
Rangliste: 517/1842
Yield: 5.36%
Home Draw Away
-132 for AZ Alkmaar
10/10
Forventet gevinst 7.60
ixbet promo code
Rangliste: 674/1842
Yield: 0.3%
Home Draw Away
+214 for KAA Gent
2/10
Forventet gevinst 4.28
jkoa
jkoa
Rangliste: 810/1842
Yield: -2.71%
Asian Handicap (-0.5)
+105 for KAA Gent (+0.5), money back on draw
10/10
Forventet gevinst 10.50
Ulsrud
Ulsrud
Rangliste: 844/1842
Yield: -3.51%
Home Draw Away
+271 for Draw
8/10
Forventet gevinst 21.68
Wilhelmine
Wilhelmine
Rangliste: 913/1842
Yield: -4.95%
Over/Under 2.5
-217 for Over
10/10
Forventet gevinst 4.60
1 2 3

JohnnyBets spiltips til AZ Alkmaar - KAA Gent efter tipstere ODI

Disse tipstere ved, hvordan man vælger væddemål med den største værdi! hithem, med en ODI-parameter på 145.88 satser 10 til odds +129 på AZ Alkmaar (-1), money back on draw i et spil på Asian Handicap (-1). Det kan give en 12.9 profit. toudi (ODI: 7.52) placerer et spiltip for at få 4.5 profit ved at satse 10 på Yes (-222) i et Both Teams To Score bet. Tredjeplads på den samlede rangliste (ODI: -8.78), jkoa, valgte Asian Handicap (-0.5) ved at satse 10 på odds +105 på KAA Gent (+0.5), money back on draw, med en estimerede profit på 10.5.

hithem
hithem
Rangliste: 32/1842
ODI: 145.88
Asian Handicap (-1)
+129 for AZ Alkmaar (-1), money back on draw
10/10
Forventet gevinst 12.90
hithem
hithem
Rangliste: 32/1842
ODI: 145.88
Over/Under 4
+329 for Over
5/10
Forventet gevinst 16.45
toudi
toudi
Rangliste: 229/1842
ODI: 7.52
Both Teams To Score
-222 for Yes
10/10
Forventet gevinst 4.50
jkoa
jkoa
Rangliste: 1837/1842
ODI: -8.78
Asian Handicap (-0.5)
+105 for KAA Gent (+0.5), money back on draw
10/10
Forventet gevinst 10.50
Vinciamo
Vinciamo
Rangliste: 1862/1842
ODI: -11.04
Home Draw Away
-132 for AZ Alkmaar
10/10
Forventet gevinst 7.60
1 2 3

Bedste AI spiltips til AZ Alkmaar vs KAA Gent

Hvad forudsiger AI for AZ Alkmaar vs KAA Gent? AI vurderer, at det mest sandsynlige udfald er et spil på AZ Alkmaar i Home Draw Away-markedet til odds -132, med en indsats på 10 af Vinciamo. Et spil på KAA Gent (+214) i Home Draw Away med en indsats på 2 af ixbet promo code er endnu en AI-favorit. Det tredje mest sandsynlige udfald ifølge algoritmen er et spil på AZ Alkmaar i Home Draw Away-markedet, hvor Leonbet Codigo Promocional satser 3 til odds -130.

Home Draw Away
-132 for AZ Alkmaar
10/10
Forventet gevinst 7.60
Home Draw Away
+214 for KAA Gent
2/10
Forventet gevinst 4.28
Home Draw Away
-130 for AZ Alkmaar
3/10
Forventet gevinst 2.31
Both Teams To Score
-222 for Yes
10/10
Forventet gevinst 4.50
Asian Handicap (-0.5)
+105 for KAA Gent (+0.5), money back on draw
10/10
Forventet gevinst 10.50
1 2 3

Se vores tipsteres forudsigelser!

JohnnyBet-fællesskabet har delt deres forudsigelser til den kommende AZ Alkmaar vs KAA Gent-kamp. Den bedste forudsigelse med 60% af stemmerne er en sejr til AZ Alkmaar (odds på -108). En sejr til KAA Gent (+214) har samlet 20% af stemmerne med 20%, der forudsiger uafgjort (+271).

1 60%
X 20%
2 20%

AZ Alkmaar vs KAA Gent Spiltips

Tip 1:
Odds -132AZ Alkmaar (Home Draw Away)
Tip 2:
Odds -222Yes (Both Teams To Score)
Tip 3:
Odds +329Over (Over/Under 4)
Spil med omtanke