24.08.2026 15:15 Iceland Besta deild karla 2026

Breidablik Kopavogur - Fram Reykjavik Forudsigelser og Spiltips

Breidablik Kopavogur mod Fram Reykjavik afholdes kl. 15:15 den 24.08.2026.

Breidablik Kopavogur
Breidablik Kopavogur
Fram Reykjavik
Fram Reykjavik

Hvad kan jeg satse på?

Tjek de seneste Breidablik Kopavogur vs Fram Reykjavik spilforslag og forudsigelser udvalgt af JohnnyBets tipstere. Et af de mest populære markeder at spille på er "Matchbet And Both Teams To Score (6-way)" og et forventet resultat på "Breidablik Kopavogur, Yes" til odds +266 fra 1 ud af 1 brugere.

Mest populære typer væddemål:

Over/Under 2.5, 1st Half
Over
100%
1 ud af 1 tipstere
Over/Under 2.5
Over
100%
1 ud af 1 tipstere
Over/Under 3
Over
100%
1 ud af 1 tipstere

JohnnyBets spiltips til Breidablik Kopavogur - Fram Reykjavik efter tipsternes profit

Vores mest vindende tipstere til denne begivenhed, savic (placeret på 73 plads i samlet profit) forudsiger 8.6 i profit ved at satse 10 på Over (-116) i et spil på Over/Under 1.5, 1st Half. Veselin09, på den anden side (placeret på 134), giver et spiltip på +228 på No (Both Teams To Score) ved at satse på 8 for at få en forventet profit på 18.24. Den tredje mest vindende tipster (831 denne sæson), novons estimerer at få 4.7 i profit ved at satse 10 til odds -213 på Over i et spil på Over/Under 3.

savic
savic
Rangliste: 73/1240
Profit: 76.52
Over/Under 1.5, 1st Half
-116 for Over
10/10
Forventet gevinst 8.60
Veselin09
Rangliste: 134/1240
Profit: 41.22
Both Teams To Score
+228 for No
8/10
Forventet gevinst 18.24
novons
novons
Rangliste: 831/1240
Profit: -30.9
Over/Under 3
-213 for Over
10/10
Forventet gevinst 4.70
birkem
birkem
Rangliste: 1246/1240
Profit: -235.72
Over/Under 2.5, 1st Half
+280 for Over
8/10
Forventet gevinst 22.40
GODOF1337HUANIA
GODOF1337HUANIA
Rangliste: 1278/1240
Profit: -277.09
Matchbet And Both Teams To Score (6-way)
+266 for Breidablik Kopavogur, Yes
8/10
Forventet gevinst 21.28
1 2

JohnnyBets spiltips til Breidablik Kopavogur - Fram Reykjavik efter tipsternes yield

Hvis du stoler mere på yield end profit, giver Veselin09 (med 4.03% samlet yield) en forudsigelse om at få 18.24 profit ved at satse 8 på No (+228) i et spil på Both Teams To Score. Så er der savic med 3.2% yield. Giver et tip med 10 indsats for Over (-116) i Over/Under 1.5, 1st Half. Den estimerede fortjeneste er 8.6. novons (-0.4% yield) valgte -213 på Over i Over/Under 3. Indsatsen på 10 vil give 4.7 profit, hvis korrekt.

Veselin09
Rangliste: 297/1240
Yield: 4.03%
Both Teams To Score
+228 for No
8/10
Forventet gevinst 18.24
savic
savic
Rangliste: 328/1240
Yield: 3.2%
Over/Under 1.5, 1st Half
-116 for Over
10/10
Forventet gevinst 8.60
novons
novons
Rangliste: 437/1240
Yield: -0.4%
Over/Under 3
-213 for Over
10/10
Forventet gevinst 4.70
birkem
birkem
Rangliste: 468/1240
Yield: -1.43%
Over/Under 2.5, 1st Half
+280 for Over
8/10
Forventet gevinst 22.40
GODOF1337HUANIA
GODOF1337HUANIA
Rangliste: 541/1240
Yield: -2.85%
Matchbet And Both Teams To Score (6-way)
+266 for Breidablik Kopavogur, Yes
8/10
Forventet gevinst 21.28
1 2

JohnnyBets spiltips til Breidablik Kopavogur - Fram Reykjavik efter tipstere ODI

Disse tipstere ved, hvordan man vælger væddemål med den største værdi! birkem, med en ODI-parameter på 1401.94 satser 8 til odds +280 på Over i et spil på Over/Under 2.5, 1st Half. Det kan give en 22.4 profit. GODOF1337HUANIA (ODI: 44.75) placerer et spiltip for at få 21.28 profit ved at satse 8 på Breidablik Kopavogur, Yes (+266) i et Matchbet And Both Teams To Score (6-way) bet. Tredjeplads på den samlede rangliste (ODI: 4.33), ediuha, valgte Home Draw Away ved at satse 8 på odds +314 på Draw, med en estimerede profit på 25.12.

birkem
birkem
Rangliste: 2/1240
ODI: 1401.94
Over/Under 2.5, 1st Half
+280 for Over
8/10
Forventet gevinst 22.40
GODOF1337HUANIA
GODOF1337HUANIA
Rangliste: 67/1240
ODI: 44.75
Matchbet And Both Teams To Score (6-way)
+266 for Breidablik Kopavogur, Yes
8/10
Forventet gevinst 21.28
ediuha
ediuha
Rangliste: 220/1240
ODI: 4.33
Home Draw Away
+314 for Draw
8/10
Forventet gevinst 25.12
savic
savic
Rangliste: 1063/1240
ODI: -1.47
Over/Under 1.5, 1st Half
-116 for Over
10/10
Forventet gevinst 8.60
novons
novons
Rangliste: 1217/1240
ODI: -6.23
Over/Under 3
-213 for Over
10/10
Forventet gevinst 4.70
1 2

Bedste AI spiltips til Breidablik Kopavogur vs Fram Reykjavik

Hvad forudsiger AI for Breidablik Kopavogur vs Fram Reykjavik? AI vurderer, at det mest sandsynlige udfald er et spil på Over i Over/Under 1.5, 1st Half-markedet til odds -116, med en indsats på 10 af savic. Et spil på No (+228) i Both Teams To Score med en indsats på 8 af Veselin09 er endnu en AI-favorit. Det tredje mest sandsynlige udfald ifølge algoritmen er et spil på Over i Over/Under 3-markedet, hvor novons satser 10 til odds -213.

Over/Under 1.5, 1st Half
-116 for Over
10/10
Forventet gevinst 8.60
Both Teams To Score
+228 for No
8/10
Forventet gevinst 18.24
Over/Under 3
-213 for Over
10/10
Forventet gevinst 4.70
Over/Under 2.5, 1st Half
+280 for Over
8/10
Forventet gevinst 22.40
Matchbet And Both Teams To Score (6-way)
+266 for Breidablik Kopavogur, Yes
8/10
Forventet gevinst 21.28
1 2

Se vores tipsteres forudsigelser!

JohnnyBet-fællesskabet har delt deres forudsigelser til den kommende Breidablik Kopavogur vs Fram Reykjavik-kamp. Den bedste forudsigelse med 100% af stemmerne er uafgjort (odds på +314). En sejr til Breidablik Kopavogur (+150) har samlet 0%. 0% forudsiger en sejr til Fram Reykjavik (+137).

1 0%
X 100%
2 0%

Breidablik Kopavogur vs Fram Reykjavik Spiltips

Tip 1:
Odds -116Over (Over/Under 1.5, 1st Half)
Tip 2:
Odds +228No (Both Teams To Score)
Tip 3:
Odds +266Breidablik Kopavogur, Yes (Matchbet And Both Teams To Score (6-way))
Spil med omtanke