24.08.2026 21:30 Mexico WTA Monterrey 2026

Clara Tauson - Renata Zarazua Forudsigelser og Spiltips

Clara Tauson mod Renata Zarazua afholdes kl. 21:30 den 24.08.2026.

Clara Tauson
Renata Zarazua

Hvad kan jeg satse på?

Tjek de seneste Clara Tauson vs Renata Zarazua spilforslag og forudsigelser udvalgt af JohnnyBets tipstere. Et af de mest populære markeder at spille på er "Home Away" og et forventet resultat på "Clara Tauson" til odds -303 fra 1 ud af 1 brugere.

Mest populære typer væddemål:

Home Away
Clara Tauson
100%
1 ud af 1 tipstere

JohnnyBets spiltips til Clara Tauson - Renata Zarazua efter tipsternes profit

Vores mest vindende tipstere til denne begivenhed, max147 (placeret på 58 plads i samlet profit) forudsiger 3.3 i profit ved at satse 10 på Clara Tauson (-303) i et spil på Home Away.

max147
max147
Rangliste: 58/1240
Profit: 89.19
Home Away
-303 for Clara Tauson
10/10
Forventet gevinst 3.30

JohnnyBets spiltips til Clara Tauson - Renata Zarazua efter tipsternes yield

Hvis du stoler mere på yield end profit, giver max147 (med 26.47% samlet yield) en forudsigelse om at få 3.3 profit ved at satse 10 på Clara Tauson (-303) i et spil på Home Away.

max147
max147
Rangliste: 119/1240
Yield: 26.47%
Home Away
-303 for Clara Tauson
10/10
Forventet gevinst 3.30

JohnnyBets spiltips til Clara Tauson - Renata Zarazua efter tipstere ODI

Disse tipstere ved, hvordan man vælger væddemål med den største værdi! max147, med en ODI-parameter på -4.38 satser 10 til odds -303 på Clara Tauson i et spil på Home Away. Det kan give en 3.3 profit.

max147
max147
Rangliste: 1179/1240
ODI: -4.38
Home Away
-303 for Clara Tauson
10/10
Forventet gevinst 3.30

Bedste AI spiltips til Clara Tauson vs Renata Zarazua

Hvad forudsiger AI for Clara Tauson vs Renata Zarazua? AI vurderer, at det mest sandsynlige udfald er et spil på Clara Tauson i Home Away-markedet til odds -303, med en indsats på 10 af max147.

Home Away
-303 for Clara Tauson
10/10
Forventet gevinst 3.30

Se vores tipsteres forudsigelser!

JohnnyBet-fællesskabet har delt deres forudsigelser til den kommende Clara Tauson vs Renata Zarazua-kamp. Den bedste forudsigelse med 100% af stemmerne er en sejr til Clara Tauson (odds -303). Mens en sejr til Renata Zarazua (+247) har samlet 0% af stemmerne.

1 100%
2 0%

Clara Tauson vs Renata Zarazua Spiltips

Tip 1:
Odds -303Clara Tauson (Home Away)
Spil med omtanke